Bakan Sucuoğlu'ndan Lefkoşa Çocuk Yuvası'na Bayram Ziyareti

Bakan Sucuoğlu'ndan Lefkoşa Çocuk Yuvası'na Bayram Ziyareti

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu Ramazan bayramı Dolayısıyla Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı  Lefkoşa Çocuk Yuvası’nı  ziyaret etti. Sucuoğlu ziyarette çocuklarla bir süre sohbet etti, hediyeler verdi.

Sucuoğlu ziyarette kısa bir de açıklama yaparak Lefkoşa Çocuk Yuvası hakkında bilgiler verdi, çocuk yuvalarını daha ileri daha güzele götürmek için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini kaydetti.

Sucuoğlu “ Lefkoşa Çocuk  Yuvası’nda 34 çocuğumuz var . Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı yuvalarımızda , koruyucu aile yanında ise toplam 166 tane çocuğumuz var. Bunlarla ilgili Sosyal Hizmetler Dairesi yoğun bir şekilde çalışıyor. Tüm hizmetlerimizi elden geldiğince çocuklarımızın yaşadıkları sıkıntıları azaltmak, onları korumak için yapıyoruz” dedi.

Bakan Sucuoğlu,  diğer bölgelerdeki çocuk yuvalarını ziyaret etme fırsatı bulmadıklarını , Bayramın ardından ziyaretler düzenleyeceklerini ifade ederek , Bakanlık olarak önlerindeki süreçte bakım evlerini daha genişleteceklerini ve daha fazla katkı vereceklerini kaydetti.

Sosyal Hizmetler Dairesi’nin bu konuda çok özverili çalıştığına vurgu yapan Bakan Sucuoğlu , “Bir yere gittiğiniz zaman çocukların yüzüne bakarsınız eğer çocuklarınız yüzü gülüyorsa, burada işler  iyi gidiyor demektir” diyerek çocuklara annelik, ablalık yapan çalışanlara teşekkür etti.

Bakan Sucuoğlu konuşmasında tüm halka kazasız, belasız, huzurlu bir bayram geçirmesi dileğinde de bulundu.

Previous Article Bakan Sucuoğlu 1 Haziran Dünya Çocuk Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.
Next Article İs Kadinlari Dernegi, Sucuoglu'nu Ziyaret Etti
Print
31 Rate this article:
No rating

«Haziran 2019»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
2728
81751

Bakan Sucuoğlu, Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği temsilcileri ile görüştü.

KTİMB Yönetim Kurulu Üyeleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu’nu makamında ziyaret ederek, başarılar diledi.

Devamı
29
82071

Sucuoğlu, Makine Mühendisleri Odası yetkilileri ile görüştü.

Kabulde yaptığı konuşmada Oda Başkanı Ulubay , Bakan Sucuoğlu’na   yeni görevinde başarılar dileyerek, Oda’nın  çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Devamı
3031
82074

Bakan Sucuoğlu 1 Haziran Dünya Çocuk Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.

"1 Haziran Dünya Çocuk Günü , çocuklar arasında ortak duygular oluşmasını, barış içinde yaşama özlemlerinin pekişmesini amaçlayan, yoksulluk, çocuk işçiliği, eğitim, istismar gibi tüm çocukların yaşamını ilgilendiren konulara odaklanan ve çocukların sorunlarına kamuoyunun dikkatini çekerek farkındalık yaratmayı amaçlayan önemli bir gündür.

Devamı
12
3
82431

Bakan Sucuoğlu'ndan Lefkoşa Çocuk Yuvası'na Bayram Ziyareti

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu Ramazan Bayramı dolayısıyla bugün Lefkoşa Çocuk Yuvası’nı ziyaret ederek, çocukların bayramını kutladı, onlara hediyeler dağıttı.

Devamı
456789
10
82640

İs Kadinlari Dernegi, Sucuoglu'nu Ziyaret Etti

Özlem Özbekoğlu asbaşkanlığındaki İş Kadınları Derneği heyeti, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu’nu ziyaret etti.

Devamı
1112
82817

Sucuoğlu, ülkemizde temaslarda bulunan Uluslararası Avrasya Eğitim Sendikaları Birliği heyetini kabul etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu, ülkemizde temaslarda bulunan  Uluslararası Avrasya Eğitim Sendikaları Birliği heyetini  kabul etti.

Devamı
1314
83108

Bakan Sucuoğlu, Mağusa, İskele ve Karpaz bölgesinde temaslarda bulundu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu, Bakanlığına bağlı Mağusa İrfan Nadir  18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Merkezi ile  Mağusa ve İskele’de Sosyal Sigortalar, Sosyal Hizmetler ,Çalışma ve İhtiyat Sandığı Daireleri’ ni ziyaret etti. Bakanlık bürokratlarının eşlik ettiği ziyarette Bakan Faiz Sucuoğlu personel ile sohbet etti ve dairelerin sıkıntıları  ile ilgili bilgi aldı.

Devamı
1516
171819
84316

Bakan Sucuoğlu,Zeytin Ağacı Yardımlaşma Derneği’ni (ZAYDER) ziyaret etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu,  Zeytin Ağacı Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’ni (ZAYDER) ziyaret etti.

Devamı
20
84509

Sucuoğlu, Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası temsilcileri ile görüştü.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu, Güven Bengihan başkanlığındaki Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası temsilcileri ile görüştü.

Devamı
212223
24252627282930
1234567