Saner, Ramazan Bayramı dolayısıyla Bakanlığına bağlı kurumlara bayram ziyaretinde bulundu.

Saner, Ramazan Bayramı dolayısıyla Bakanlığına bağlı kurumlara bayram ziyaretinde bulundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı H. Ersan Saner, Pazar günü başlayacak Ramazan Bayramı öncesinde Bakanlığına bağlı kurumlara bayram ziyaretinde bulundu. Güzelyurt ve Lefke bölgesindeki Bakanlığı’na bağlı Sosyal Sigortalar, Sosyal Hizmetler Dairesi Çalışma Dairesi ve İhtiyat Sandığı Dairesi’ni ,ziyaret eden Bakan Saner,çalışanları ile bayramlaştı. Saner ayrıca Bakanlığına bağlı Güneşköy 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi’ni de ziyaret ederek, merkeze devam eden özel gereksinimli gençlerin bayramını kutladı. Saner, bugün de Bakanlığı’na bağlı Mağusa ve Girne bölgesindeki kurumlara bayram ziyareti gerçekleştirecek.
Previous Article Saner'den Lapta Huzurevi'ndeki Yaşlılara Bayram Ziyareti
Next Article Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda İş Sağlığı ve Güvenliği Tüzüğü ile ilgili toplantı yapıldı.
Print
995 Rate this article:
No rating

«Temmuz 2019»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
2425
85941

Bakan Sucuoğlu, Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı'yı kabul etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda yer alan görüşmede, Harmancı'ya LTB Meclis üyesi Faiz Camgöz eşlik etti.

Devamı
26
85942

Bakan Sucuoğlu, Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Harun Maden’i kabul etti.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Harun Maden, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu’na nezaket ziyaretinde bulunarak yeni görevinin hayırlı olmasını diledi

Devamı
27
86002

Kıbrıs İşitme Konuşma Engelliler Vakfı ( KİKEV), Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu’nu ziyaret ederek taleplerini aktardı.

İşitme ve konuşma engellilerin yaşadığı sorunları Bakan Sucuoğlu’na ileten   Vakıf Başkanı Bahire Coşkuner Doğru,  vakfın Milli Eğitim Bakanlığı onaylı işaret dili  eğitimi verdiğini ve özellikle  işitme engellilerin Çalışma Dairesi’nde  iletişim problemleri yaşadığını kaydetti.

Devamı
282930
1234567
8910
87110

Sucuoğlu, Candan Avunduk başkanlığındaki Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) heyetini kabul etti.

Avunduk, kabulde yaptığı konuşmada, yeni hükümetin hayırlı olmasını dileyerek, mal ve hizmet üretimi ile ülkenin gelişeceğini, katma değer üreterek önce iç piyasasını geliştirecek KKTC’nin daha sonra ihracat kapılarını zorlamasının mümkün olduğunu ifade etti.

Devamı
11
87163

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu, KKTC Mobbing ile Mücadele Derneği temsilcilerini kabul etti.

Kabulde konuşan Dernek Başkanı Dr. Türel Özer Öksüzoğlu, derneğin kuruluş amacı, önemi, yapmış olduğu bilimsel çalışmaların sonuçları konusunda Bakan Sucuooğlu’na bilgi verdi.

Devamı
121314
15161718192021
22232425262728
2930311234