Saner'den Lapta Huzurevi'ndeki Yaşlılara Bayram Ziyareti

Saner'den Lapta Huzurevi'ndeki Yaşlılara Bayram Ziyareti

Dün Güzelyurt ve Lefke bölgesi daire ve kurumlarını ziyaret eden Saner, bugün de sırasıyla Gazimağusa’da İrfan Nadir 18 Yaşüstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi, Girne 18 Yaşüstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi ve Lapta Huzur Evi’ne ziyaret gerçekleştirerek, engelli ve yaşlıların bayramlarını kutladı, hediyeler verdi. Bakan Saner’e ziyaretlerde bakanlık Müsteşarı Ercin Tekakpınar, Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürü Aydan Başkurt ile bakanlık yetkilileri eşlik etti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ersan Saner, Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Lapta Huzur Evi’ne gerçekleştirdiği ziyarette, basına açıklamalarda bulundu. SANER: “ÖNEMLİ OLAN ÜLKE BİRLİĞİ, BÜTÜNLÜĞÜ VE DAYANIŞMASI” Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ersan Saner, Ramazan Bayramı kapsamında gerçekleşen ziyaretlerde, gerek bakanlık gerekse çalışanlar ile bakmakta yükümlü oldukları 18 yaş üstü engelli çocuklar ve Lapta Huzur Evi yaşlılarının bayramlarını kutladıklarını belirterek, ziyaretlerde hediyeler verdiklerini söyledi. Bayramların Müslüman dünyası için önemli olduğunu ifade eden Saner, 2 gün sonra kutlayacakları Ramazan Bayramı’nda önemli olan hususun; ülke birliği, bütünlüğü ve dayanışması olduğunu kaydetti. Yaşlılara sağlıklı uzun ömürler dileyen Saner, tüm vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı.
Previous Article Bakan H.Ersan Saner, Aziz Limasollu başkanlığındaki Kıbrıs Türk Elektirik Mütehhitleri Birliği heyetini kabul etti.
Next Article Saner, Ramazan Bayramı dolayısıyla Bakanlığına bağlı kurumlara bayram ziyaretinde bulundu.
Print
782 Rate this article:
No rating

«Mayıs 2019»
PztSalÇarPerCumCmtPaz
293012
79789

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, Kıbrıs Türk Sanayi Odası temsilcileri ile görüştü.

Oda temsilcileri, Sanayi Odası, Milli Eğitim Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı işbirliğinde hazırlanan "Mesleki Teknik Okul Öğrencileri ve Mezunlarının Sanayi Sektörüne Kazandırılması Projesi "nin hayata geçirilmesi için maddi kaynak sağlanması konusunda Bakan Çeler’den destek istedi.

Devamı
345
678
80273

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, '' Özel Atletizm Oyunları'' na katıldı.

ÇELER: “ENGELLİLERİN NELER YAPABİLECEĞİNİ GÖSTEREN BİR HAFTA” .

Devamı
91011
80612

Yüreklere Dokundular , Alkışlandılar

10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında, dün akşam Girne’de “Yüreklere Dokkun Alkış-la” etkinliği düzenlendi.

Devamı
12
13141516171819
81151

Bakan Celer'in 19 Mayis Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Devamı
20212223242526
272829303112
3456789