Saner, temaslarının 2. gününde Bakan Dr. Fatma Betül Sayan Kaya'ya ziyarette bulundu.

Saner, temaslarının 2. gününde Bakan Dr. Fatma Betül Sayan Kaya'ya ziyarette bulundu.

Bakan Saner ziyarette yaptığı konuşmada , kabulden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, KKTC'de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapımı devam eden " Engelsiz Yaşam Evi " ve kısa bir süre sonra yapımına başlanması planlanan " Huzur Evi" projeleri hakkın da bilgiler aktararak, Bakan Kaya' dan bu konularda destek istedi.

Bakan Kaya, Türkiye Cumhuriyeti'nin her zaman yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin yanında olduğunu belirterek, Bakanlık olarak , yapılacak olan her türlü projeye destek vermeye hazır olduklarını söyledi. Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Bakan Kaya, iki ülke arasında yeni projelere imza atılabilmesi için işbirliğinin artarak devam edeceğine inanç belirtti.

Ayrıca iki Bakan kabulde, " Madde Bağımlılığı" , " Kadına Şiddet" ve " Koperatifçilik Alanında Ülke Kadınlarını Teşvik Etme" konularında Bakanlıklar olarak iş birliği yapma kararı aldı.
Previous Article Saner, Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu ile bir araya geldi.
Next Article Saner,Ankara'daki son ziyaretini Kıbrıs İşlerinden de Sorumlu Türkiye Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ'a gerçekleştirdi.
Print
243 Rate this article:
No rating

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

«February 2018»
MonTueWedThuFriSatSun
29303112
15483

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP), Halkın Partisi (HP), Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP), Demokrat Parti (DP) Koalisyon Hükumeti’nin Bakanlar Kurulu listesini onayladı.
Read more
34
567
16739

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Tekakpınar ile Çalışma Dairesi Müdürü Önderol, ‘2. Avrasya Ülkeleri Kamu İstihdam Kurumları Çalıştayı’na katıldı.

İŞKUR ve TİKA iş birliğiyle TC Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı himayelerinde düzenlenen ‘2. Avrasya Ülkeleri Kamu İstihdam Kurumları Çalıştayı, 6-7 Şubat tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşti.
Read more
891011
12
17032

Telsim'den Çeler'e Nezaket Ziyareti

Telsim Genel Müdürü Hakan Gülümser ve Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler’e nezaket ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.
Read more
1314
17419

Çeler'den Sevgililer Günü Süprizi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sosyal Hizmetler Dairesi bünyesinde bulunan ve evliliklerinde 30 yılı aşmış 6 çifte, Sevgililer Günü süprizi yaptı.
Read more
15
17422

Büyükelçi Kanbay, Çeler'i ziyaret etti.

TC Lefkoşa Büyükelçisi Derya Kanbay, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler’i ziyaret etti.
Read more
161718
19202122232425
2627281234
567891011