Çeler: Sevginin Yaşı ve Engeli Yok.

Çeler: Sevginin Yaşı ve Engeli Yok.

Sevginin yaş ve engel tanımadığına dikkat çeken Çeler, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Bakanlığı’na bağlı Lapta Huzurevi’nde kalan yaşlıları ve Karakum 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi’ne devam eden özel gereksinimli gençleri ziyaret etti.

Çeler’e ziyaretinde Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürü Aydan Başkurt da eşlik etti. Lapta Huzurevi’nde kalan yaşlılarla tek tek sohbet eden Bakan Çeler, sevginin herkes için gerekli olduğuna işaret ederek , sevginin tek bir günü olmadığını önemle vurguladı. Huzurevi’nin ardından Karakum 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi’ne geçen Çeler, oraya devam eden özel gereksinimli gençlerle öğle yemeği yiyerek onlarla eğlenceli dakikalar geçirdi.

Bakan Zeki Çeler ziyaretinde yaptığı açıklamada, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın doğumdan ölüme kadar insan hayatının her alanına dokunan ve hizmet veren bir Bakanlık olduğunu ifade ederek, bu sorumluluk bilinciyle hareket ettiklerini söyledi.

Bakanlığına bağlı tüm birimleri yerinde incelemek adına bugün huzurevi ve rehabilitasyon merkezini ziyaret ettiğini belirten Çeler, 14 Şubat’ta sevginin her alanda olması ve ülkemizin sevgi dolu günlerden geçmesi temennisinde bulundu.
Previous Article Çeler ile Harmancı görüştü
Next Article Çeler'den Sevgililer Günü Süprizi
Print
433 Rate this article:
No rating

Name:
Email:
Subject:
Message:
x