Çeler: Sevginin Yaşı ve Engeli Yok.

Çeler: Sevginin Yaşı ve Engeli Yok.

Sevginin yaş ve engel tanımadığına dikkat çeken Çeler, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Bakanlığı’na bağlı Lapta Huzurevi’nde kalan yaşlıları ve Karakum 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi’ne devam eden özel gereksinimli gençleri ziyaret etti.

Çeler’e ziyaretinde Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürü Aydan Başkurt da eşlik etti. Lapta Huzurevi’nde kalan yaşlılarla tek tek sohbet eden Bakan Çeler, sevginin herkes için gerekli olduğuna işaret ederek , sevginin tek bir günü olmadığını önemle vurguladı. Huzurevi’nin ardından Karakum 18 Yaş Üstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi’ne geçen Çeler, oraya devam eden özel gereksinimli gençlerle öğle yemeği yiyerek onlarla eğlenceli dakikalar geçirdi.

Bakan Zeki Çeler ziyaretinde yaptığı açıklamada, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın doğumdan ölüme kadar insan hayatının her alanına dokunan ve hizmet veren bir Bakanlık olduğunu ifade ederek, bu sorumluluk bilinciyle hareket ettiklerini söyledi.

Bakanlığına bağlı tüm birimleri yerinde incelemek adına bugün huzurevi ve rehabilitasyon merkezini ziyaret ettiğini belirten Çeler, 14 Şubat’ta sevginin her alanda olması ve ülkemizin sevgi dolu günlerden geçmesi temennisinde bulundu.
Previous Article Çeler ile Harmancı görüştü
Next Article Çeler'den Sevgililer Günü Süprizi
Print
276 Rate this article:
No rating

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

«September 2018»
MonTueWedThuFriSatSun
272829303112
3456789
10111213
48571

Ekonomik gücü yeterli olmayan şiddet mağduru kadınlara hukuki destek verilmesi için "İşbirliği Protokolü"

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Kıbrıs Türk Barolar Birliği arasında, ekonomik gücü yeterli olmayan şiddet mağduru kadınlara hukuki destek verilmesi amacıyla "İşbirliği Protokolü" imzalandı.
Read more
141516
171819
49172

Çalışma Dairesi Girne’deki kaçak işçi denetimlerinde göz açtırmadı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından kayıt dışılığın önlenmesi amacıyla ülke genelinde yapılan rutin denetimler kapsamında; dün Girne’de 44 işyerinde kaçak işçi teftişi yapıldı.
Read more
2021
49175

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, KAMU-İŞ Heyeti ile görüştü.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, Ahmet Serdaroğlu başkanlığındaki Kamu-İş yeni yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
Read more
2223
24
49173

KKTC Erkek Kuaförler ve Berberler Birliği heyeti, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler’e sorunlarını iletti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler; Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası’na bağlı KKTC Erkek Kuaförler ve Berberler Birliği yeni yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Cemal İnönülü başkanlığındaki Birlik temsilcileri, Bakan Çeler’e sorunlarını aktararak çözümü konusunda destek istedi.
Read more
252627282930
1234567